Teknik Servis ve Yedek Parça

Bizden aldığınız ya da elinizde bulunan lazer epilasyon , tüm estetik ve medikal cihazlarınız için son teknoloji yedek parçaları her zaman en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle, tecrübeli kadromuz, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti her daim sunmaya hazırız. Her türlü yedek parça teminatı konusunda bizi arayabilir, aklınızdaki tüm soruları görüş ve önerilerinizi rahatlıkla aklınızdaki soruları sunabilirsiniz.

Estetik merkezlerinizde, güzellik salonlarınızda, kliniklerinizde her türlü estetik medikal cihazlarınızın tamiri yapılır. Epilasyon cihazlarınız garanti kapsamı altında onarılır. Ayrıca sadece İvs Kozmetik bünyesinde bulunan uygulamamız ile cihazınızın onarımı sırasında işlerinizin aksamaya uğramaması için yedek çekmeceli cihazlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz…
İvs Kozmetik 7/24 teknik destek departmanı her an yanınızda.

Başlık ve lamba değişimi ile her türlü arıza ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınız İvs Kozmetik tarafından eksiksiz ve hızlı bir şekilde giderilir.

Tüm Ipl cihazların lambaları ile IPL Shr Lamba değişimi, sıfır başlık, Power,
Başlık, Pompa çeşitleri bulunur. Ayrıca diode lazer başlıklar, ekran çeşitleri, su devir daim pompaları, soğutma fanları ve kondansatör çeşitleri bulunur. Bununla birlikte elektronik kart tamir ve onarım işlemleri deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.